Güvenli Alışverişin İpuçları

Güvenli Alışverişin İpuçları

Güvenli alışverişin ipuçları.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN İPUÇLARI:

TurKampanyalari.com da TUR REZERVASYONU YAPILMAMAKTADIR. Turizm ve Seyahat Acentalarının tur ilanları ve bilgileri ile yayınlanan reklamlar, seyahat acentası veya kullanıcı bilgileri sitemiz üyesi acenta yetkilileri tarafından oluşturulmakta olup TurKampanyalari.com'un üye acentalar veya yetkilileri ve üyelerimiz veya reklam verenler ile sitemizde üyeliğin bulunması veya sitemizin kullanıcısı olması dışında herhangi bir bağlantısı yoktur. Rezervasyon ve diğer bilgiler için doğrudan ilanı veya reklamı yayınlayan veya yayınlatan kayıtlı seyahat acentası ile iletişime geçiniz. TurKampanyalari.com un, bu kayıtlı seyehat acentaları ve hizmetleri hakkında hiçbir bilgisi yoktur.

*** Güvenli Alışveriş için aşağıdaki açıklamaları göz önünde bulundurunuz.

* Tanımadığınız kişilere kapora ödemeyiniz. Telefon, havale, kredi kartı v.b. yöntemlerle para transfer etmeyiniz.

* İlan da belirtilen telefona ulaşamıyorsanız veya numara yanlışsa bu ilana şüphe ile yaklaşınız.

* Özel bilgilerinizi, T.C. Kimlik Numaranız, Nüfus Cüzdanı, Kredi ve Banka Kartı Bilgileri, Şifre v.b. bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız.

* Vasıta, emlak v.b. görmeden, incelemeden, borcu olmadığına emin olmadan ve ayrıntılı bilgi edinmeden almaya karar vermeyiniz. Resimler ve açıklamaları yanlış olabilir.

* Vasıtaların plakaları satıcının tercihi ile gizlenmiş olabileceği gibi araştırma yapamamanız için de özellikle gizlenmiş de olabilir.

* Ürünü kargo v.b. ile teslim alıyorsanız, mümkünse teslim almadan önce açıp kontrol edin sonra teslim alınız.

* İş ilanlarıyla ilgili kayıt ücreti, fotoğraf ücreti v.b. için ödeme yapmanız istenirse kesinlikle ödeme yapmayınız.

* İnandırıcı olmayan iddialara, çok ucuz ürünlere, kısa sürede zenginlik v.b. vaatlere kanmayın ve inanmayınız.

* Rezervasyon yapacağınız Otel veya Tesisi başka kanallardan da mutlaka araştırınız. Detaylı araştırma yapmadan rezervasyon yapmayınız.

* Rezervasyon  yapmadan önce  tercih edilen turizm tesisinin Kültür ve Turizm Bakanlığından belgeli olup olmadığının, turizm tesisinin kaç yıldız sahibi olduğu www.kulturturizm.gov.tr  ve https://yigm.ktb.gov.tr/TR-9579/turizm-tesisleri.html  adreslerinden sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

* Rezervasyon yapacağınız Turizm ve Seyehat Acentelerinin, Kendisini ve Yetki Belgesi Durumunu rezervasyon yapmadan önce  mutlaka TÜRSAB'dan  (Türkiye Seyehat Acenteleri Birliği www.tursab.org.tr/acenta-sorgulama )  Sorgulayınız ve başka kanallardan da mutlaka araştırınız. Detaylı araştırma yapmadan rezervasyon yapmayınız. Ayrıca; Gerekli durumlarda acentalar aracılığı ile rezervasyon yapmak istediğiniz  tatil tesisini de arayıp bu tatil acentasının otelleri veya tesisleri adına rezervasyon yapma yetkisinin olup olmadığını da öğrenmenizi tavsiye ederiz.

* Sözlü rezervasyona güvenmeyin, her şeyinizi yazışmayla yapınız!

* TurKampanyalari.com da ki ilanların veya bilgilerin veya reklamların hukuki cezai, maddi ve her türlü tüm sorumluluğu bunları oluşturan kullanıcı seyahat acentesine, reklam sahibine ve/veya kişiye aittir. TurKampanyalari.com ve yöneticileri bu konudan sorumlu tutulamaz.

* Aldatıcı veya uygunsuz olduğunu düşündüğünüz ilan veya seyahat acentesi, tatil tesisi ve kişi bilgilerini lütfen, +90505 470 90 00 no.lu WhatsApp hattımızdan yazılı mesaj ile bize bildiriniz. WhatsApp üzerinden yazılı mesaj ile bildirilmeyen şikayetler dikkate alınmaz.

ÇLK Reklam Ltd. Şti.

Şirket Müdürü

Mustafa ÇELİK


04.01.2024


turkampanyalari.com © 2024 | Sitemiz; Tur Kampanyaları ve Tüm Turlar İçin Seyahat Acentaları İlan ve Reklam Sitesidir. Sitemiz Üzerinden Tur Rezervasyonları Yapılmamaktadır. Sorularınız ve Rezervasyon Bilgileri İçin İlgili İlan ve Reklam Sahibi Acenta İle İrtibata Geçebilirsiniz. Sitemizde Yer Alan Acenta, İlan ve Reklam Bilgileri ve İçerikleri Kendileri Tarafından Oluşturulmakta ve Yayınlanmaktadır. Sitemizin Bunlarla İlgili Bir Araştırması ve Bilgisi Yoktur. Sitemizde Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir. Bu İçeriklerdeki Görüş ve Bilgilerin, Yanlışlığından, Eksikliğinden veya Yasalara Aykırılığından Hiçbir Şekilde Sitemiz Sorumlu Değildir.